TANIDIĞI ERKEKLERDEN DAHA DELİKANLI

Seviliyo,çünkü özel hayatında nasılsa ekranda da öyle..

Magazin

TANIDIĞI ERKEKLERDEN DAHA DELİKANLI Seviliyor, çünkü özel hayatında nasılsa ekranda da öyle. Her zamanki gibi muziplikleri, kahkahaları, hınzır soruları hem stüdyodaki çalışma arkadaşlarını hem de konuklarını eğlenceli bir yolculuğa sürüklüyor. İşin en güzel yanı, o da bundan keyif alıyor. Üstelik o bunu hep yapıyor. Vazgeçmeye de niyetli görünmüyor. Bu yüzden röportajımız da kahkahadan, muzipliklerden nasibini fazlasıyla aldı.


Herkes sizi konuşuyor. Hızlı bir çıkış yaptınız.

Saba Tümer: Samimiyet prim yaptı. Eskiden hep sahtelik yapılıyordu. Artık insanlar samimiyetin iyi bir şey olduğunu fark etti. Meğer hep onu istiyorlarmış. Ben zaten hep öyleydim.

İzmirli’siniz. İzmir’den İstanbul’a yolculuk nasıl oldu?

S. Tümer: İzmir’deki basın yayında okuyan Saba ile şimdiki Saba arasında dağlar kadar fark var. Hayal ettiğim yerde miyim? Evet. Kolay mı oldu? Hayır, çok zordu. Özellikle annem öldükten sonra. İki kardeş zoru başardık. Ben kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Röportaj yaptığınız çoğu insan ya birinin karısı ya da kızı, akrabası.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: