TAN’LA FATOŞ’U BASTI!

EVLENECEKLERİ TARİH KONUŞULAN BERGÜZAR KOREL İLE TAN SAĞTÜRK AYRILDI. AYRILIĞA, SAĞTÜRK’ÜN “BEZ BEBEK” DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI FATOŞ KABASAKAL İLE YAKINLAŞMASININ NEDEN OLDUĞU İDDİA EDİLDİ..

Magazin

TAN’LA FATOŞ’U BASTI! Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk yaklaşık 2 yıl süren birlikteliklerini bitirdi.. Çiftin bu sürpriz kararı çeşitli söylentilere neden oldu. İddiaya göre, bu aşkın biteceği sinyalleri yaz başında kendini göstermişti. Bergüzar Korel’in, tek başına tatil yapması bunun ilk işareteydi. Korel ile Sağtürk işlerinin yoğunluğu nedeniyle ayrı ayrı tatil yapmak zorunda kaldıklarını söyleyerek mutlu olduklarını açıklamıştı.

Buna rağmen çift arasındaki sular bir türlü durulmuyordu. Bu kez de Sağtürk’ün “Bez Bebek” dizisindeki rol arkadaşı Fatoş Kabasakal ile yakınlaştığı söylentileri çıktı. İddialara göre Sağtürk, Kabasakal ile Reina’da samimi bir şekilde eğlenmiş, Korel’i kızdırmıştı. Tüm bunların aksine Korel ve Sağtürk’ün birlikte mutluluk pozları vermeye devam etmesi bu iddiayı da askıda bırakmıştı. Çift arasında uzun zamandır yaşanan sıkıntı sonunda patlak verdi. Ayrılıkla ilgili ortaya bir iddia daha atıldı. Buna göre Sağtürk, evinde Fatoş Kabasakal ile bir araya geldi. Korel de iki oyuncuyu burada baş başa yakaladı. Ama Tan Sağtürk o gecce de Bergüzar Korel’i “Biz arkadaşız” diyerek ikna etmeyi başarmıştı..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: