Taptaze bir cilt!

Bahar ayı yaklaşırken binlerce şifalı ot, büyüyerek kendi taze güzellik reçetelerini hazırlamaya başladı!

Kadın

Taptaze bir cilt! Kendinize bakmak için aynalara yöneldiğinizde gözünüze çarpan kırışıklıklar üzüntü verse de dert etmeyin. Bunların çoğunun çözümü doğada var...

Sadece şifalı bitkileri ve yağlarını değil, değil yediğiniz besinleri de kullanarak, onlarla titiz bir bakım yaparak cildin tazeliğini ve elastikiyetini korumanız mümkün. Vücut ve cilt için sadece doğal bitkileri ve kökleri değil gerçek bir dost olarak meyve ve sebzelerin de faydalarını bilmek lazım. Bunlara dayalı doğal kozmetik erişilemez değil.

Zararlı boyalar, sentetik kokuları, koruyucu maddeler barındırmayan doğanın, kadınlara verdiği güzellik yüzlerce yıldır doğrulanmakta. Bunların bir kaçına göz atalım:

Cildi geliştirmek için, kahve telvesi ve havucu birlikte kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin cilde hem doğal parlaklık ve hem de bronzluk veren bir etkisi var. Havucu rendeleyip suyundan bir çorba kaşığı alacaksınız ve içtiğiniz kahve fincanındaki telvenin üzerine dökeceksiniz. Bu kadar kolay. Gerisi karıştırıp, yüze sürmek ve 3-5 dakika masaj yapmak. Yarım saat sonra yıkayıp bir besleyici krem sürün. Bu uygulama soluk cilde sahip insanlar için mükemmeldir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: