TARANTİNO FİLMİNİ DİDEM İLE KUTLADI

Didem Erol, Quentin Tarantino'nun 'Inglourious Basterds' filmi için verdiği partiye katıldı. Erol, kısa süre ilişki yaşadığını iddia ettiği ünlü yönetmen ile barıştıklarını söyledi.

Magazin

TARANTİNO FİLMİNİ DİDEM İLE KUTLADI Dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino, dünya galası Cannes Film Festivali'nde yapılacak olan 'Inglourious Basterds' filminin çekimlerinin bitişini Los Angeles'taki Toi Thai adlı mekânda kutladı. Partiye filmin oyuncusu Eli Roth, Tarantino'nun 'Death Proof' filminde rol alan Omar Doom ve yönetmenin 20 kişilik ekibinin yanı sıra Didem Erol da katıldı. Şubat ayının sonundan beri Los Angeles'ta bulunan Erol, daha önce kısa süreli bir ilişki yaşadığını iddia ettiği ünlü yönetmenle barıştıklarını söyledi. Erol, kendisinin aracılık etmesi halinde 'Inglourious Basterds'ın Türkiye galasına Tarantino'nun da katılacağını belirtti. Film, ülkemizde 21 Ağustos'ta gösterime girecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: