'TARANTİNO'YU BEN TERKETTİM'

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun kendisini aldattığı haberlerini yalanlayan Didem Erol, "2 hafta önce ondan ben ayrıldım" dedi.

Magazin

'TARANTİNO'YU BEN TERKETTİM' Oyuncu Didem Erol, iki yıldır birlikte olduğunu iddia ettiği ünlü yönetmen Quentin Tarantino'dan ayrıldığını açıkladı. Şu sıralar yeni filmi Inglorious Bastards'ın promosyon çalışmalarıyla uğraşan Quentin Tarantino'nun filmin galasına başka bir kadınla katılması, Didem Erol'u aldattığı yönünde haberler çıkmasına neden olmuştu.

Bu konuda açıklama yapan Didem Erol, Quentin Tarantino'yla iki hafta önce ayrıldığını söyledi. İddia edildiği gibi Bodrum'da tatil yapmadığını ve şu sıralar Los Angeles'ta yaşadığını söyleyen Didem Erol, ünlü yönetmenin Avrupa'daki galalara yalnız katılmak istemesi üzerine ayrıldıklarını belirtti. Filmin Amerika'da yapılacak olan galasına birlikte katılacaklarını iddia eden Didem Erol'un, galadan kısa süre önce bu açıklamayı yapması ise espri konusu oldu
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: