Tarık Papuççuoğlu'nun 40 derece de kumla imtihanı...

Yapımcılığını YSM'nin (Yayla Sanat Medya), yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği ‘En Güzeli’ adlı sinema filminde rol alan usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu, canlandırdığı 'Fahri' karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Tarık Papuççuoğlu'nun 40 derece de kumla imtihanı... Ağustos ayında vizyona girmesi planlanan 'En Güzeli' filminde kamera karşına geçen Tarık Papuççuoğlu, mesleği komiserlik olan fakat gizli bir operasyon için güzellik yarışmasına jüri başkanlığı yapmak zorunda kalan deli dolu ve tatlı kaçık 'Fahri' karakterine hayat veriyor.

Çekimleri Antalya’da yaklaşık 40 derece sıcaklıktaki gerçekleşen sinema filminde ,Tarık Papuççuoğlu özellikle kumun altında gömülü olarak kaldığı sahneler nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı.

Asker arkadaşı olan üç kafadarın çalışmak için gittikleri Antalya’da yaşadıkları birbirinden ilginç ve macera dolu olayların anlatıldığı filmde, Erkan Can, Mehmet Özgür, Tuvana Türkay, Tarık Papuççuoğlu başta olmak üzere Osman Karagöz, Cem Kılıç, Fırat Çöloğlu, İrfan Kangı, Turgay Tanülkü, Ebubekir Öztürk, Bilal Çatalçekiç ve Ferzan Hekimoğlu rol alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: