TARKAN, ALMANYA'NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ!

Alman ‘Hamburg 1’ kanalı, arşivlerinde yer alan röportajları derleyerek yeniden izleyiciye sundu. Birçok ünlü ismin röportajlarının yer aldığı arşivde, ‘Megastar Tarkan’, Almanlar tarafından 'program tarihinin en dikkat çekici ismi’ seçildi.

Magazin

TARKAN, ALMANYA'NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ! Almanya'da yayın yapan ‘Hamburg 1’ kanalının ‘Oriental Night’ programı, yıllar içinde yapılan en iyi röportajları izleyicileriyle buluşturmaya başladı. Arşiv görüntülerini internet ortamına da geçiren program yetkilileri, bugüne kadar en ilgi çeken röportajın 6 yıl önce Tarkan'ın verdiği röportaj olduğunu belirtiyor. Tarkan için 'program tarihinin en dikkat çekici' ismi yorumunu yapan yetkililer, bu röportajın hem televizyonda hem de internette çok izlendiğini söylüyor. İşte 2006 yılında Tarkan'ın verdiği röportajın en dikkat çekici detayları:

Şarkıcı olmasaydım ya doğayla iç içe bir hayat yaşardım ya da aktör olmak isterdim.

Film teklifleri geliyor ama 'Tamam' dediğim olmadı. Beni çok etkileyen bir senaryo gelmedi henüz...

Oyunculuğu becerebileceğimi biliyorum çünkü çok rahatım.

Komedi olabilir, duygusal komedi olabilir. Kesinlikle komedi istiyorum, insanları kırıp geçirmek istiyorum.

Zor zamanlar yaşadığım oldu. Psikolojik problemler panik ataklar yaşadığım da oldu.

Dışarı çıkmak istiyorsunuz çıkamıyorsunuz. Başkalarının kontrolü altındasınız. Bir de benim yapıma aykırı. Özgür olmayı, tek olmayı seviyorum.

Sadece bir kere aşık oldum. Bence hayat insana bu konuda bir kere şans tanıyor. Ruh eşimiz bir tane var, bulabilirsek ne mutlu bize, bulamazsak kendimizi başka insanlara aşık sanıyoruz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: