Tarkan: Bu ter içimdeki enerji patlaması...

Harbiye Açıkhava'da konser veren Tarkan, annesinin sahnede kendisini izlerken performansıyla çok terlediği için üzülmesine "Bu ter, içimdeki enerji patlaması" sözleriyle karşılık verdi.

Magazin

Tarkan: Bu ter içimdeki enerji patlaması... Sahnede terlediğinde annesinin “Ah evladım!” diye dertlendiğini söyleyen Tarkan, “İçin rahat olsun anam... Bu ter içimdeki enerji patlaması” dedi.

Tarkan, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenlerini coşturdu. Konserini en önde izleyen annesi Neşe Tevetoğlu’na seslenen Megastar, “Anneciğim, canım annem. Beni buruk izliyorsun. Sahnede ter döktükçe, ‘Ah evladım!’ diyorsun içinden değil mi? O heyecandan, içimdeki enerji patlamasından” dedi.

“Senin için rahat olsun” diyerek sözlerine devam eden Tarkan, “Sevgili eşim de burada, sizi çok seviyorum” şeklinde konuştu.

İrem Derici’ye de takılmadan edemeyen sanatçı, “Senin sesini, o çılgın hallerini, her şeyini seviyoruz” dediği sırada Derici, “Bana havlunu at” diye bağırdı. Tarkan, popçuyu kırmayarak havlusunu attı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: milliyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: