Tarkan-Demet Akalın IN Hande Yener OUT

Tarkan’ın albümü “10”un çıkmasının ardından Demet Akalın, Megastar’a jest yaparak "Tarkan'ın albümü çıktı, bizim gazımız bitti" demişti. Demet Akalın’ın bu açıklamasının üzerine ise Hande Yener, "Ben gazman olmadığım için gaza ihtiyacım yok. Benim Tarkan korkum da yok. Korkusu olanlar açıklamalarını yapmışlar" diyerek yeni bir polemik yaratma çabasına girmişti.

Kültür-Sanat

Tarkan-Demet Akalın IN Hande Yener OUT Hande Yener daha sonra verdiği bir röportajda da hızını alamayıp, "Tarkancım kusura bakma, 12 trilyonluk reklamla bu kadar albümü satıyor. Tarkan’ı kendime rakip olarak görmüyorum” dedi.

Tüm bunlar olurken ise Tarkan, Demet Akalın’a söyledikleri için teşekkür ederek, İstanbul’da verdiği konsere davet etti. Demet Akalın ise Bodrum’da olmasına rağmen günü birlik konser için İstanbul’a geldi ve eşi Okan Kurt’la birlikte Tarkan’ı izledi. Tarkan’ı kuliste de ziyaret eden Demet Akalın, burada Tarkan’la çekildiği fotoğrafı “Sen her şeysin” notuyla Instagram sayfasında paylaştı. Böylelikle Hande Yener’in polemik yaratma çabası da sonuçsuz kaldı aksine Demet ve Tarkan daha da yakınlaştı.

Peki Hande Yener’in söylediği gibi Tarkan rakibi olamaz mıydı?

Bunun cevabını bulmak için ise müzik listelerine bir bakalım…

Hande Yener’in 1 ay önce Youtube’a yüklenen son klibi 15.772.424 görüntüleme almış.


Tarkan’ın Yolla şarkısına çektiği klip ise 1 haftadır yayında olmasına rağmen 19.389.807 izlenmeye ulaşarak Hande Yener’i çoktan geçmiş.


Itunnes listelerinde ise popüler şarkılarda 1 ve 2. Sırada Tarkan var, popüler albümlerde ise yine Tarkan 1. Numara. Hande Yener ise iki listede de ilk 5’e girememiş.


Kral TV’nin pop listesinde ise Tarkan 1’inci, Hande Yener ise 2’inci sırada.


Telifmetre’nin ise 26.6.2017 ile 2.7.2017 tarihleri arasını kapsayan güncel listelerinde sıralama söyle:
İlk 10 Yerli Radyo: 1. Tarkan, 2. Hande Yener
İlk 10 Yerli Televizyon: 1. Tarkan, Hande Yener listeye girememiş.


Görüldüğü gibi Hande Yener hiçbir listede Tarkan’ı geçememiş. Kim kime rakip olamamış siz karar verin!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: