TARKAN, GÖZÜNÜ TAYLAND'A DİKTİ!

Ömerli'deki çiftliğini satışa çıkaran Tarkan, gözünü Tayland'a dikti. Chiang Mai adlı şehirde ev alacak olan Megastar, tatillerini burada geçirecek

Magazin

TARKAN, GÖZÜNÜ TAYLAND'A DİKTİ! Tarkan'ın ABD sevdası bitti, Tayland tutkusu başladı. Geçtiğimiz yıl, önce New York'taki lüks evini satan Megastar, birkaç hafta önce de Ömerli'deki çiftliğini satışa çıkarttı. Ünlü şarkıcının; yeni hedefinde ise tatiller için sık sık gittiği Tayland yer aldı. Tarkan, burada ev arayışlarına başladı.

Megastar, yılın büyük kısmını Tayland'da geçiren sosyetik Selma Türkeş'ten ev bulma konusunda yardım istedi. Tayland'ın en önemli şehirlerinden Chiang Mai'de lüks bir villa satın almayı planlayan Megastar'ın bunun için yaklaşık 3 milyon doları gözden çıkarttığı konuşuluyor.

3 MiLYON $ LiMiTi VAR
Tarkan'ın gözden çıkarttığı 3 milyon dolarla; Chiang Mai kentinde 5 odalı lüks bir villa alınabiliyor. Tatilde ülkeyi tercih edenler ise lüks villaları aylık 20 ile 90 bin dolar arasında kiralayabiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: