TARKAN İNGİLTERE'DE RADYODA

BBC RADYOSU, POP YILDIZI TARKAN İLE YAPTIĞI ÖZEL BİR RÖPORTAJI YAYINLAYACAK.

Magazin

TARKAN İNGİLTERE'DE RADYODA Dünya müziğinin tanıtımında saygınlığı ile tanınan DJ Ritu Khurana ile bir sohbet edecek sanatçı son albümü 'Metamorfoz' hakkında konuşup Wembley Arena'da vereceği konserden de söz edecek.

Tarkan'ın bu röportajda Atlantic Records kurucusu rahmetli Ahmet Ertegün ile olan dostluğundan, Londra sevgisine, İstanbul ve tabiata olan aşkına kadar pek çok konuya da değineceği bildirildi. DJ Ritu'nun A World in London isimli programında 2 bölüm halinde yayınlanacak röportajın ilk bölümü Cumartesi günü Türkiye saati ile 22.00'de yayına girecek ve ikinci bölümü bir hafta sonra 5 Nisan'da yine aynı saatte dinleyicelerle buluşacak.

Sanatçı, Ritu ile yaptığı röportajda dinleyicilerine Ahmet Ertegün'ün ölümünün kendisini nasıl etkilediğini, yaş konusundaki duygularını, dünyanın şu anki haline dair düşüncelerini ve müzik endüstrisi (internet'ten indirme, korsan yayınlar) ile yöneltilen eleştirilere yaklaşımını anlatacak, Tarkan başka hangi dünya sanatçısı ile birlikte çalışmayı arzu ettiğini ve Londra konseriyle ilgili heyecanını da dinleyicileriyle paylaşacak. Programda sanatçının izleyicileri, hayranları ve sahne şovuyla ilgili olarak "Her şovdan önce heyecanlı oluyorum. Ama sahneye çıkıp, dinleyicilerimle buluştuğumda bir anda rahatlıyorum. Londra'ya gelmeyeli 7 sene oldu ve o nedenle biraz heyecanlıyım" dedi.

DJ Ritu'nun A World in London programında Metamorfoz albümünden parçaların yanı sıra sanatçının geçmişteki liste başı olmuş şarkılarına da yer verilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: