TARKAN, MÜZEYYEN SENAR'I ZİYARET ETTİ

Tarkan Bodrum’da hasta yatağındaki ustasını ziyaret etti

Magazin

TARKAN, MÜZEYYEN SENAR'I ZİYARET ETTİ Megastar Tarkan, konser için gittiği Bodrum'da ilk iş olarak sanat müziğinin divası Müzeyyen Senar'ı ziyaret etti. Geçirdiği kısmi felç ve yaşlılık nedeniyle tek başına yürüyemeyen ve Bodrum'daki evinde kızı Feraye'nin bakımıyla yaşamını sürdüren sanat müziğinin divası, Tarkan'ın sürpriz ziyareti karşısında çok duygulandı. Çiçek ve hediyesiyle ziyarete giden Tarkan, yeni albümündeki “Adımı Kalbine Yaz” şarkısını da Senar'a söyledi; “Kendisini çok iyi gördüm. Birlikte şarkılar söyledik, keyifli anlar yaşadık” dedi. Kendini 'Hayırlı evlat' olarak tanımlayan Tarkan'ın jestine teşekkür eden Senar'ın kızı Feraye Işıl, “Asıl hayırlı evlat o. Annem Tarkan'ı görünce çok sevindi. Ona çok büyük mutluluk yaşattı vefasıyla” diye konuştu. Tarkan, ziyaret sonrası konser için Bianca Beach'e gitti.

ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Bu arada Tarkan, konser için Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi'ne giderken trafik kazası tehlikesi atlattı. Ünlü sanatçıyı taşıyan otomobil, Sinop'un Durağan İlçesi yakınlarında yol çalışmalarından dolayı dar ve virajlı olan yolda ilerlerken, freninin tutmadığı fark edildi. Araç güçlükle durdurulurken, Tarkan ile yanında bulunanlar büyük panik yaşadı. Tarkan, buradan başka bir araçla konsere yetiştirildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: