TARKAN: SAHNEDE MAYMUN GİBİYİM!

Harbiye Açıkhava konserleri serisinde üçüncü kez sahne alan Tarkan, yine full çekti.

Magazin

TARKAN: SAHNEDE MAYMUN GİBİYİM! Bir ara sözü enerjisine getiren Megastar, “O kadar hareketliyim ki, yerimde duramıyorum. Sahnede atlıyorum, zıplıyorum. Maymun gibiyim” diyerek espri yaptı.

Tarkan, hayatımıza gireli 20 yıl oldu. “Kıl Oldum Abi” derken 20 yaşında bir gençti, şimdi 40’ında olgun bir adam ve dimdik ayakta. Son Açıkhava konserlerinin biletleri anında tükendi; aşırı talep yüzünden, dört günlük konserlere bir gün daha eklendi. Albümlerini beğenmeyenler bile meraktan alıyor. Peki 20 yıldır bitmeyen Tarkan aşkının nedeni ne?

Fotoğraf...

Ozan Çolakoğlu/Müzisyen

“Onda hep star aurası vardı”

Tarkan’la ilgili düşüncelerimi bir paragrafa sığdırmak çok zor ama kısaca anlatacak olursam, çok iyi bir dost olmanın yanı sıra, bence en önemli iki özelliği, doğuştan gelen star ışığı ve işine gösterdiği titizlik ve heyecan. Daha ilk albümü yapmadan önce bile, aynı bugünkü gibi çok güçlü star havası, aurası vardı. Buna, işine olan saygısı, titizliği, heyecanı ve hep yeni şeyler üretme hevesi eklenince, bence neden yerinin doldurulamayacağı gayet iyi anlaşılır. Profesyonel aranjörlüğe ilk Tarkan albümünü yaparak başladığım ve 20 yılı aşkın bir süredir de müzikal birlikteliğimizi sürdürdüğümüz için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Video..

Nazan Öncel/Müzisyen

“Tek olduğu için bu kadar seviliyor”

Tarkan için söyleyecek sayısız şey var ama tek bir kelime, onu anlatacak pek çok şeyin yerini tutabilir: Tarkan yegânedir, eşsizdir yani. Örnek alınmasının, bolca taklit edilmesinin nedenlerinin başında sanırım bu geliyordur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: