TARKAN ŞARKISIYLA COŞTU

Tarkan'ın son klibinde oynayan dünyaca ünlü model Liraz Dror, düzenlenen gecede popstarın şarkılarıyla dans etti. Gecceye babasıyla katılan 17 yaşındaki model, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Magazin

TARKAN ŞARKISIYLA COŞTU Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan Selis Triko İlkbahar-Yaz katalogunun çekimleri ünlü fotoğraf sanatçısı Fırat Erez gerçekleştirildi.

Tarkan'ın son klibinde oynayan dünyaca ünlü İsrailli model Liraz Dror ve iki yabancı uyruklu modelin de katıldığı çekimler havanın da elverişli olmasıyla güzel bir ortamda geçti.

Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki çekimlerin ardından İstanbul'un gözde mekanlarından Kuruçeşme Blacck'te özel bir gecce düzenlendi. Gecceye modellerin dışında firma yetkilileri ve fotoğraf sanatçısı Fırat Erez de katıldı.

Liraz Dror'la birlikte kamera karşısına geçen yabancı uyruklu iki model gecede gönüllerince eğlenerek yorgunluklarını attı. DJ kabinine geçen ünlü model Liraz Dror, Tarkan'ın 'Vay anam vay' şarkısını çalarak dans etti. Güzel modeller, Tarkan'ın şarkılarıyla coşarken, geCceye gelen vatandaşlar da hayran oldukları İsrailli model Dror ile fotoğraf çektirdi.

Geceye katılan güzel modelin polis babası Enez Dror da, gözlerini kızının üzerinden ayırmadı. Başlangıçta görüntü alınmasından rahatsız olan baba, daha sonra kucağına oturan kızıyla birlikte kameralara poz verdi. Babası ile gecceye katılan 17 yaşındaki model, İstanbul'a olan hayranlığını dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: