Tarkan şokta!

Ses mühendisi Wayne Heights Gittens nam-ı diğer Ali Baba’dan kötü haber geldi. Uzun süredir kanser tedavisi gören usta isim hayatını kaybetti.

Magazin

Tarkan şokta! Kanser tedavisi gören ve tedavi nedeniyle bir süredir müzikten uzak kalan Barbados asıllı ses mühendisi Wayne Heights Gittens nam-ı diğer Ali Baba öldü.


Geride bıraktığımız ocak ayında kendisi için moral geccesi düzenlenen Barbados asıllı ses mühendisi Ali Baba, gecceye rahatsızlığı nedeniyle katılamamıştı. Türkiye’de bir gecce kulübünde düzenlenen geccede pek çok şarkıcı sahne alırken, Tarkan da Ali Baba ile birlikte onun kaldığı hastanede konaklamış ve gecceyi izlemişti.


Tarkan sahnede çıkan meslektaşlarından farklı olarak Ali Baba’ya kaldığı hastanede refakat etmişti. Türkiye’de birçok ünlü sanatçıyla çalışan ses mühendisi Heights, namıdiğer Ali Baba uzun bir süredir tedavi görüyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: