TARKAN: TEK DALDA 'İŞİM OLMAZ!'

17 Mayıs'ta yapılacak 'Kral TV Ödülleri'nin adayları açıklandı. Tarkan, son albümü 'Adımı Kalbine Yaz'la tam beş dalda ödüle aday. Megastar bu yıl; ‘En İyi Albüm’, ‘En İyi Şarkı’, ‘En İyi Şarkı Sözü’, ‘En İyi Beste’ ve ‘En İyi Erkek Sanatçı’ kategorilerinde yarışacak.

Magazin

TARKAN: TEK DALDA 'İŞİM OLMAZ!' Bu yıl 17 Mayıs'ta, 17'ncisi yapılacak olan Kral Müzik Ödülleri'nin adayları belli oldu. Emel Müftüoğlu, Yaşar Gaga ve Tourismo Group'un organize ettiği, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan gecede; 15 kategoride ödül dağıtılacak. Adaylar, halkın oylarının ve jürinin yanı sıra, MÜYAP'tan alınan satış rakamları ile araştırma şirketi Nielsen'in 'Radyolarda en çok çalınan şarkı ve sanatçı' gibi benzeri veriler baz alınarak belirlendi.

"MADARA OLMAYAYIM"
Sezen Aksu'nun da sahne alacağı geceyi organize eden isimlerden biri olan Emel Müftüoğlu, ödül almayacak isimleri de geceye davet ederek şunları söyledi: "Eskiden 'Bana ödül vermeyeceklerse ben niye gideyim? Gidip de madara mı olayım?' derdim. Bu çok egoist bir düşünce... Radyocu Gezegen Mehmet bu konuda 'Bir dahaki sene ödül alırsan, bu kez de seni alkışlayan olmaz' demişti. Bence de herkes 'Hırslarımızdan arınıp çok güzel bir gece geçireceğiz' diyerek bu organizasyona mutlaka katılmalı..."

OBJEKTİF BİR İŞ
Müftüoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Bu yıl ödüllerin hak etmeyen kişilere gitmesi gibi bir durum söz konusu değil çünkü zaten bu adaylara kimsenin itirazı olamaz" diye konuştu. MÜYAP Başkanı Bülent Forta ise "Her ödül töreninde objektif olunduğu söylense de subjektif bakışlar olabilir. Fakat bu organizasyon mükemmele yakın" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: