TARKAN-UYGAR ATEŞ AYRILIĞINDA YENİ İDDİA!

Tarkan'ın 17 yıllık menajeri Uygar'la yollarını ayırmasının sebebi olarak Nil Özalp gösterilmişti. Ancak Uygar Ataş'ın Tarkan'dan gizlice şirket kurup Megastar'ın sırtından para kazandığı iddia edildi.

Magazin

TARKAN-UYGAR ATEŞ AYRILIĞINDA YENİ İDDİA! Megastar Tarkan, 17 yıllık menajeri Uygar Ataş ile geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Bu ayrılık sonrasında Tarkan'ın 2 sene aşk yaşadığı Nil Özalp ile menajeri Uygar Ataş'ın bir dönem aşk yaşadığını öğrenip ipleri bu yüzden kopardığı iddia edilmişti. Olayın tarafları bu aşk üçgenini yalanlarken ortaya yeni iddialar atıldı.

ANINDA İPLER KOPTU
Tarkan'ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Uygar Ataş, gizli bir şirket kurarak Tarkan'ın reklam ve konserleri gibi bir çok işini bu şirket üzerinden yaptı. Uygar Ataş'ın menajerlik dışında kendisinden gizlice komisyon kazandığını öğrenen Tarkan, hiç düşünmeden 17 yıllık dostluğunu bitirdi.

AŞK DEĞİL PARA AYRILIĞI
Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş'la yollarını ayırma sebebi olarak aşk yaşadığı Nil Özalp'la daha önceden menajerinin de aşk yaşadığını öğrenmesi olarak gösterilmişti.

AŞKIMIZIN MiMARI UYGAR
Seksi şarkıcı Nil Özalp , Uygar Ataş ile birlikte olduğu iddilarını kesin bir dille yalanlayarak, "Beni Tarkan ile Uygar tanıştırdı. Uygar zaten evli bir insan ve yakında çocuğu olacak. Tarkan'la 2 sene aşk yaşadık. Güzeldi ve yaşandı bitti" diye konuştu.

Hızlı bir çıkış yakalayan Nil Özalp, adının sürekli Tarkan'la anılmasından rahatsız olduğunu söyledi. Seksi şarkıcı, "O kadar emek sarfediyorum. Artık Tarkan'ın sevgilisi olarak değil şarkılarımla anılmak istiyorum" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: