TARKAN VE ROCKA NASIL BİR ARAYA GELDİ?

Şu sıralar herkes Tarkan'ın bir döneme damgasını vurmuş "Ölürüm Sana" şarkısının Rocka grubu tarafından yapılan yeni rock versiyonunu konuşuyor.

Magazin

TARKAN VE ROCKA NASIL BİR ARAYA GELDİ? Geçtiğimiz hafta yayınlanan ve müzik dünyasına bomba gibi düşen şarkının klibinde, gruba aynı zamanda Megastar Tarkan eşlik ediyor. Rocka yorumuyla da beğenilen ve şimdiden müzik listelerinde ilk sıralara yerleşen Rocka "Ölürüm Sana"ya kısa süre içinde gelen olumlu tepkilerden oldukça mutlu.

Peki Rocka ve Tarkan nasıl buluştu?

İşte grubun solisti Halil Özüpek'in ağzından tanışma hikayesi; "Ölürüm Sana'yı uzun yıllardır konserlerimizde çalıyorduk. Albüm kayıtlarımız sırasında şarkıyı kaydettik ve Tarkan'ın şirketine gönderdik. Sadece 2 gün sonra telefon geldi, telefonun ucundaki kişi Tarkan'dı. Şarkıyı dinlediğini çok beğendiğini ve heyecanlandığını, ardından şarkıyı bize hediye edeceğini söyledi. Şarkımıza güveniyorduk ancak bu kadar çabuk geri dönüş alacağımızı açıkçası biz de beklemiyorduk. Telefon görüşmemiz sonrasında bir araya geldik. Toplantılar, planlamalar yapıldı. 2 gün stüdyoda Tarkan ile birlikte şarkı üzerinde çalıştık. Ardından Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen video klibimiz de bize eşlik etti. Müziğimize, düşüncelerimize ve duruşumuza en büyük desteği Tarkan verdi. Bize emanet ettiği bu şarkının yükünün farkındayız. Bu emaneti en iyi şekilde taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Ve kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz."

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: