Tarkan'a ayı şoku! Evine saldırdılar!

Megastar Tarkan'ın memleketinde bulunan evine ayı saldırdı. Kış aylarının gelmesiyle birlikte yiyecek bulmakta zorlanan ayılar çareyi boş evlere girmekte buldu. Tarkan'ın evinde de maddi zarar oluştuğu öğrenildi.

Magazin

Tarkan'a ayı şoku! Evine saldırdılar! Doğayla iç içe yaşamayı seven, orman yürüyüşlerine çıkan ve hayvan hakları için çalışmalar yapan Tarkan memleketi Rize'de bir yayla evi satın almıştı. Megastar'ın İkizdere Rüzgarlı Yaylası'nda bulunan evine ayı saldırdı. Kış aylarının gelmesiyle boşalan yayla evlerinin kapılarını kırarak giren ayılar içeride yiyecek aradı.

Mega yengeye mega teklif! Tarkan bu işe ne dedi?

Mega yengeye mega teklif! Tarkan bu işe ne dedi?Daha sonra durumun fark edilmesi üzerine mülk sahiplerine haber verildi. Tarkan'ın haberi alır almaz yardımcılarına talimat verdiği ve kendi evinin yanı sıra orada bulunan diğer evlerin de tamiri konusunda destek olunmasını istediği öğrenildi.

Cem Yılmaz güldürdü: Tarkan çok değişti!

Cem Yılmaz güldürdü: Tarkan çok değişti!Tarkan'ın yılbaşı konserinden alacağı ücret belli oldu!

Tarkan'ın yılbaşı konserinden alacağı ücret belli oldu!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: