TARKAN'DAN AĞAÇ KATLİAMI AÇIKLAMASI!

Tarkan basında çıkan "TARKAN AĞAÇ KATLİAMI MI YAPTIRDI?" haberlerine açıklık getirdi. İşte Tarkan'ın açıklamaları..

Magazin

TARKAN'DAN AĞAÇ KATLİAMI AÇIKLAMASI! Bir doğa aktivisti olarak, her zaman, DOĞA ile ilgili hassasiyetimi, içtenliğim ve samimiyetimle paylaştım. Doğayı korumaya yönelik bir çok projede yer aldım, almaktayım. Son günlerde hakkımda medyada çıkan “ağaç kestirme” ve benzeri başlıklı haberler beni son derece üzmüştür.

Öncelikle, şu ana kadar bir açıklama yapamamış olmam, yurtdışında turnede olmamdan yani Türkiye'de olmamamdan kaynaklanmıştır. Sözkonusu ağaç budaması bilgim dışında gerçekleştirilmiştir. Ancak, çiftliğimin olduğu bölgede, orada yaşayan herkes, bu dönemlerde ağaç budaması, kuruyan ağaçların temizlenmesi gibi rutin işlemleri her sene yaptırmaktadır. Ben, yine de, bu sene her zamankinden farklı bir uygulama yapılıp yapılmadığını öğrenmek için derhal gereken detaylı incelemeyi yerinde yapacağım.

Ayrıca, yine çıkan haberlerde foseptik olarak tanımlanan boru ise, doğaya zararlı atıkların boşaltılmasında kullanılan bir boru değil, sadece fazla yağmur suyunun dereye akıtılması için kullanılan bir su direnajıdır.


Sevgi ve saygılarımla,

Tarkan
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: