TARKAN'DAN CEM YILMAZ'A ANLAMLI SESLENİŞ!

Tarkan, konserini izlemeye gelen Cem Yılmaz’a böyle seslendi.

Magazin

TARKAN'DAN CEM YILMAZ'A ANLAMLI SESLENİŞ! HARBİYE Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konser serisine devam eden Tarkan, önceki akşam üçüncü kez sahnedeydi. Megastar’ı izlemeye gelenler arasında bu kez cem yılmaz ve eşi Ahu Yağtu da vardı. Tarkan, konser sırasında İngilizce “Cem, my man!” (Cem, adamım!) diyerek ünlü komedyeni işaret etti ve seyircilere “Türkiye’nin en karizmatik ve en yakışıklı babası, Kemal’in babası cem yılmaz da aramızda. Kemal’i evde uyutup konsere gelmişler.

Cem Yılmaz bana oğlunun fotoğrafını gösterdi, maşallah çok tatlı ve sevimli” dedi. Bunun üzerine Yılmaz, Tarkan’a fotoğrafı barkovizyonda göstermesini söyledi, Tarkan’ın yanıtı “Tamam, gösteririz” oldu. Gülüşmelerin ardından konserine devam eden Tarkan, bir ara yine cem yılmaz’a dönerek “Hadi Cem, oturmaya mı geldin, kalkıp dans etmeyecek misin?” diye sordu. Ünlü komedyen “Kuzu Kuzu’yu söylediğinde kalkarım” diye yanıt verdi, ancak “Kuzu Kuzu” çalarken sadece elleriyle şarkıya eşlik etti. Onun dans figürleri, Tarkan’ı güldürdü.

Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çifti, geçen ay dünyaya gelen oğulları Kemal’i evde bırakıp Açıkhava’da Tarkan’ı izledi.

Sahnede bol bol dans eden Tarkan, “O kadar hareketliyim ki, yerimde duramıyorum. Sahnede atlıyorum, zıplıyorum, maymun gibiyim” diye espri yaptı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: