Tarkan'dan iki bomba birden!

Yeni albümü "Zamansız Şarkılar 2" ile müzik severlerle buluşan ünlü aranjör İskender Paydaş yeni albümünü ilk kez Best FM'de Yasemin Şefik'in programında anlattı.

Magazin

Tarkan'dan iki bomba birden! "Hop De" isimli yeni şarkısıyla Tarkan ve İskender Paydaş beraber kamera karşısına geçti. Yasemin Şefik'in "Bugüne kadar bir sürü şarkına klip çekilde hiçbir kızla yakın markaj olmadın" sorusu üzerine İskender Paydaş " Tarkan'ın kızla samimi sahnelerinde ben henüz sette değildim. O sahneleri ve kızı görmedim." dedi. Bunun üzerine kahkaha dolu sobhette "Kızı görsem de bi şey değişmezdi. Ben orada ne giyeceğimi nasıl duracağımı düşünüyorum."

Tarkan'la yeni albüm çalışmasını da açıklayan İskender Paydaş; Eylül gibi Tarkan'ın yeni albüm çalışmalarını hızlandıracağız. Önce Ozan Çolakoğlu ile Alaturka albümü tamamlayacak. Arkasından yeni şarkıları tamamlayacağız."

Son günlerde Tarkan'ın Leopar yeleği çok konuşuluyor. Köşe yazarları bile yazdı diyen Yasemin Şefik, İskender Paydaş'a "Sen ne düşünüyorsun leopar yelek hakkında" deyince Paydaş; "Klipte Osmanlı'dan kalma bir yerdeydik. Hatta modacı Sedef Çalarkan bana Osmanlı tasarımlı tişörtler giydirdi. Bir ara fotoğraf çekimi için Tarkan'la yanyana geldik.

O sırada bile fark etmedim. Sonradan Leopar yeleğini gördüm. Gerçekten de güzel bir yelek." dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: