Tarkan'dan imalı paylaşım!

Tarkan, Dünya Çevre Günü sebebiyle zeytin ağaçlı bir fotoğrafı ve yazıyı paylaştı. Daha öncede zeytin ağaçlarıyla ilgili bir paylaşımda bulunan Megastar'a Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, tepki göstermişti.

Magazin

Tarkan'dan imalı paylaşım! Tarkan Dünya Çevre Günü sebebiyle Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Megastar, Eken Güven isimli kullanıcının Instagram'a yüklediği fotoğrafı ve yazıyı aynen paylaştı. Zeytin ağacının fotoğrafının bulunduğu paylaşımın altında ise şöyle yazıyordu:

"Millattan, beyaz adamın Amerika'yı keşfinden, TBMM'den, Birleşmiş Milletler'den daha eskiyim. İki bin yaşındayım. #BenBirZeytinAğacıyım"

Tarkan'dan 'diyet' için ilginç taktik!

Tarkan'dan 'diyet' için ilginç taktik!
BAKAN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Tarkan, zeytin ağaçlarıyla önergenin TBMM'de görüşülmesi sırasında da bir paylaşımda bulunmuştu. Tarkan, zeytinlik alanların imara ve sanayi tesislerine açılmasına tepki göstererek Twitter üzerinden "Bir ülkenin en büyük nimeti, değeri onun doğasıdır. Zeytin ağaçları Anadolu'nun hazinesidir belleğidir. Rant için zeytin ağaçlarına kıymayın" demişti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Tarkan’ın zeytinlik tepkisine ilişkin yaptığı yorumda “Tarkan’ın zeytinlikleri mi varmış, ne yapacakmış zeytinlikleri? Tarkan’ın şarkılarını seviyoruz. Tarkan şarkılarını söylesin” eleştirisini yapmıştı.

Sanayi Bakanı'ndan Tarkan'a cevap: Zeytinlikeri mi varmış?

Sanayi Bakanı'ndan Tarkan'a cevap: Zeytinlikeri mi varmış?Tarkan'ın çevre duyarlılığı!

Tarkan'ın çevre duyarlılığı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: