TARKAN'IN ALBÜMÜNÜ BEĞENMEDİ

Bir televizyon programına konuk olan Yaşar, müzik sektöründeki değişikliklerden şikayet etti.

Magazin

TARKAN'IN ALBÜMÜNÜ BEĞENMEDİ Kendi özeleştirisini de yapan sanatçı 'Divane' adlı ilk albümünde yakaladığı başarısını kastederek, 'Müziğin bu noktaya geleceğini düşünseydim, o günleri daha iyi yaşardım. Eskiden yoğun çalışmaktan şikayetçiydim, şimdi 'iş olsa da çalışsam' diye bakıyorum' dedi.

LÜZUMSUZ ŞARKICILAR

Sektörde çok sayıda lüzumsuz şarkı ve şarkıcı bulunduğunun da altını çizen Yaşar, 'Belki artık popstar olmaktan sıkılmıştır' dediği Tarkan'ın eleştirilen son albümünü de beğenmediğini açıkladı. Kendisinin bir ozan olduğunu ve tamamen başka bir kulvarda bulunduğunu anlatan Yaşar, 'Arabesk müziği çok severim. Müslüm Gürses 'Paramparça'yı söylüyorsa Yaşar da bir Müslüm Gürses şarkısı söyleyebilir' sözleriyle arabesk müziğe yeşil ışık yaktı. Yaşar, 'Bana Eurovision teklifi gelse hiç düşünmeden kabul ederim. Mor ve Ötesi'nin oraya çok yakışacağını düşünüyorum' diyerek gruba da destek çıktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: