TARKAN'IN ÖDÜLÜNÜ HÜLYA'YA VERDİLER

Türk Patent Enstitüsü'nün (TPE) bugün Hülya Avşar'a sunacağı 'Altın Marka' ödülünün, aslında daha önce Tarkan'a verilmesinin kararlaştırıldığı ortaya çıktı.

Magazin

TARKAN'IN ÖDÜLÜNÜ HÜLYA'YA VERDİLER TPE, bugün Ankara'da bir tören düzenleyecek ve törende marka-hizmet dalında Patent Altın Ödülü'nü Hülya Avşar'a verecek. Ancak Taraf gazetesinin haberine göre, bu ödülün Avşar'dan önce Tarkan'a verilmesi kararlaştırılmıştı. Ve bu karar TPE Başkanı Yüksel Birinci imzalı mektupla Tarkan'a da iletilmişti. Ancak Tarkan'ın o tarihte Amerika'da olacağı, ödül için vekaleten bir kişinin gelebileceği belirtilince, ödülün Hülya Avşar'a verilmesi kararlaştırıldı.

Tarkan'a mektup gönderdiler

Tarkan'ın H.İ.T.T. Müzik Prodüksiyon Tanıtım şirketi adresine TPE Başkanı Doç. Dr. Yüksel Birinci tarafından gönderilen mektupta şu ifade yer alıyor: 'Marka-hizmet dalında 'Türk Patent Ödülü'ne değer görüldüğünüzü ifade eder, şahsınızda tüm ekibinizi tebrik ederim. TPE konferans salonunda 14 Şubat günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilecek ödülünüzü almak üzere bizlerle birlikte olmanızdan mutluluk duyacağımı bildirir, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.'

İŞTE O BELGE

TPE Başkanı Yüksel Birinci'nin Tarkan'a gönderdiği mektup.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: