TAŞDEMİR'DEN AKKAYA'YA EVLENME TEKLİFİ!

Ferruh Taşdemirle olan ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşen eski manken bu teklife ne yanıt verdi?

Magazin

TAŞDEMİR'DEN AKKAYA'YA EVLENME TEKLİFİ! Ferruh Taşdemir, Bodrum tatilinde Deniz Akkaya'ya evlilik teklifinde bulundu ancak "Henüz erken, biraz bekleyelim" yanıtı aldı!

BAYRAMDA BODRUM'DA TEKLİF
Tarih tekerrür etti! Geçen Temmuz'da manken Özge Ulusoy'a Bodrum'da evlenme teklifinde bulunan Ferruh Taşdemir, Kurban Bayramı'nda, yine Bodrum'da aynı teklifle, bu kez Deniz Akkaya'nın kapısını çaldı. Akkaya'dan şu yanıtı aldı: "Henüz çok erken, biraz daha bekleyelim!"

İLK KEZ BU KADAR MUTLUYUM!
Ferruh Taşdemir, Akkaya ile ilişkisinin detaylarını da anlattı: "Deniz 10 yıllık arkadaşım. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kurban Bayramı'nda da beraber Bodrum tatiline gittik. Zaten ilişkimiz de orada şekillendi. İlk kez bu kadar mutluyum!"

KIRIK KALPLER BULUŞMASI
Ferruh Taşdemir, Özge Ulusoy'la boşandı. Üstelik eski eşi tarafından "Beni tehdit ediyor" diye mahkemeye verildi. Akkaya'nın sevgilisi Efe Önbilgin ise geçen ay Duygu Ekşi ile evlendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: