TATİL KİLOLARINI VERMENİN FORMÜLÜ

Yaza girmeden önce verdiğimiz kiloları yaz bittikten ve havalar soğumaya başladıktan sonra geri alınırız.

Magazin

TATİL KİLOLARINI VERMENİN FORMÜLÜ Hem kadınların hem de erkeklerin saklamakta güçlül çektiği kilolardan kurtulmak, farklı şekillerde uygulanabilen liposuction ile artık mümkün.Son derece modern tekniklerle uygulanan liposuction'ın ardından kişiler, aynı gün sosyal yaşamlarına devam edebiliyorlar.

LİPOSUCTİON NEDİR ?

Liposuction yani yağ aldırma; estetik cerrahi denildiğinde toplum genelinde en çok akla gelen terimlerden biri oldu. Öyle ki Amerika'da yapılan son araştırma; liposuction'ın, kadın erkek farkı gözetmeksizin, estetik cerrahi girişimlerin başında yer aldığını gösteriyor. Hazır gıdanın, hareketsiz yaşam ve stresin damgasını vurduğu 1980'li yıllardan bu yana fazla kilolar da başımızı derde sokuyor. 1980'li yıllardan bu yana sağlıklı beslenme ve egzersizi hayatlarına bir türlü sokamayan ve estetik kaygısı fazla olan insanlar için liposuction bir çıkış yolu oldu. Ancak 'kilo aldıysanız, hemen gidip yağlarınızı aldırıp eski formunuza kavuşabilirsiniz' yanılgısına düşenler; hem mutsuz oldu, hem de doğru endikasyon ile yapıldığında gerçekten mükemmel bir işlem olan bu cerrahi girişimin adını kötüye çıkardı!

LİPOSUCTİON NE İŞE YARAR?

Boyuna göre normal kiloda olan bir erişkinlerde, bölgesel şekil bozukluğuna yol açan yağ birikimlerini (göbek, kalça yanları, diz içleri ve erkeklerde böğür bölgesi gibi) uzaklaştırmak
Erkeklerde görülen jinekomasti denilen meme büyümesini tedavi etmek.
Boyun germe, karın germe ve meme küçültme ameliyatlarında bölgenin daha iyi şekillendirilmesini sağlamak

LİPOSUCTİON HANGİ İŞE YARAMAZ?

Kilo verme işlemi
Sık kilo alıp verenler, doğum yapan kadınlar ve orta yaş üzerindeki insanlarda; bölgesel yağlanmaya eşlik eden deri ve karın duvarı sarkmasını toplama (deri üzerinde görülen çatlaklar, deride elastikiyet kaybını gösteren en önemli işaretlerdedir)
Selülitlerden kurtulma
Ne yersen ye, bir daha asla kilo almama
Popo kaldırma

EN SIK LİPOSUCTİON UYGULANAN BÖLGELER HANGİLERİ?

Karın ve bel çevresi
Kalçalar
Uyluk iç ve dış yanı
Dizlerin birbirlerine bakan yüzleri
Boyun
Üst kol
Meme (erkek ve kadın)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: