TATİLDE TEHLİKELİ 5 ERKEK TİPİ

Tatil çantanızı hazırladınız. Şöyle bir de yaz aşkı bulayım diyorsanız, bilmeniz gereken bazı şeyler var! Yaz ayları erkeklerin de özellikle ava çıktığı bir mevsim olarak düşünülürse, avlanmadan önce olası tehlikelere bir göz atın!

Magazin

TATİLDE TEHLİKELİ 5 ERKEK TİPİ 3'lü gezenler:

Bu erkekler tamamen çapkınlık yapmak, bardan kız arkadaş bulmak için gezen silahşörler gibidir. Bir olmaz, iki olmaz ama 3 çapkınlığın sayısıdır. Birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Gündüz uyur gece gezerler.
Erkeklerden biri kız bulursa, diğeri sap kalmasın diye kurulmuş bir sistemdir. Biri kız bulursa, diğerleri de kızın arkadaş grubuna süzülürler ve kendilerini kızın arkadaşlarıyla eşleştirirler.


Şezlong ve şemsiye erkekler:

Bu erkekler plaja sabah erkenden gidip, şezlonglara bolca havlu atarak yayılırlar. Daha sonra güneş gözlüklerini takıp avlarını beklemek üzere pusuya yatarlar. Gazete okuyarak ilgisiz görünürler, plajın kalabalıklaşmaya başladığı saatlerde "pardon burası boş muu?" diyen kızlara seve seve yer vererek kahraman olurlar, kızları beğenmezlerse "dolu" diyerek geçiştirirler.
Bazen de sıkışan şezlong, uçan şemsiyeniz için yardımcı olup muhabbet başlatırlar.


Gitar erkekler:

Gitarı bir enstrüman olarak değil de kız avlama aracı olarak kullanan bu erkekler, kışları zengin bir repertuar çalışıp yazları sahillere hücum ederler. Kızların peşinden koşmazlar ve cool takılırlar.
Geceleri sahilde gitar çalarlar, sadece romantik şarkılar söylerler ve kızları kendilerine çekerler. Tuzağa düşmeyin fazla plancı olabilirler, genellikle kalbinizi çalıp ortadan kaybolurlar!


Ahtapot erkekler:

Bu tür erkekler su sporları ve dalışla yakından ilgilenirler! Boyu geçmeyen sularda şnorkelle gezintiye çıkar, çeşit çeşit, renk renk bikiniler görmek isterler. Beğendikleri popoların bir de yüzünü görmek için kafalarını sudan çıkardıkları vakit, boğuluyormuş gibi çırpınarak, kollarını savurarak ve başlarını hızla sağa sola çevirerek yüzerler.
Kısa mesafede çok efor sarf edip bol su sıçratarak dikkat çekerler. Karada da frizbi ve top kullanarak kız gruplarının yakınında boy gösterirler.


Beyaz pantolonlu erkekler:

Bu erkekler kışı hep aynı pantolon ve karizmatik göründüklerine inandıkları topaklanmış siyah balıkçı kazakla geçirirler. Yaz gelince açık renk giymek gerektiğini ilkokuldaki hayat bilgisi derslerinden hatırladıkları için, yine karizmatik olduğunu düşündükleri beyaz pantolonu üstlerine geçiriverirler.
Hele buruşmuş ketense bu iyice "karizmatik" yapar onları... Dikkat edin bu erkekler basittir, kabalaşabilirler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: