TATİLE ÇIKARKEN OLMAZSA OLMAZLARI

Hangi ünlü ördeğinden hangisi bilgisayarından vazgeçemiyor?

Magazin

TATİLE ÇIKARKEN OLMAZSA OLMAZLARI  Herkes tatile çıkarken mutlaka olmasını istediği şeyleri yanında götürür. Biz de bazı ünlülere yanlarına muhakkak aldıkları şeyleri sorduk. Kimi ayak yüzüğüm, kimi ördeğim, kimi de bilgisayarım dedi...

Sinem Kobal: Bu yaz tatil bana hayal gibi gözükse de eğer birkaç günlüğüne kaçarsam çantamda koruyucu güneş yağı, nemlendirici krem, çok sevdiğim çiçekli bir elbisem var o, dizüstü bilgisayarım, kitaplarım, su geçirmeyen şeffaf çantam ve ayak yüzüğüm mutlaka olur.

ŞİFALI TAŞLARI

Ayşe Hatun Önal
: Tatile giderken yanımda mutlaka mp3 çalarım, kitaplarım, güneşten koruyucu tüm ürünler, bikinilerim ve meditasyon taşlarım bulunur. Özel volkanik taşları başımda, elimde, vücudumda gezdirerek negatif düşüncelerimi onlara taşırım.

FENERLİ ÖRDEĞİ

Özlem Yılmaz
: Yazın dizi setinde çekimlerde olacağım. Ama neyse ki çekim yerimiz Kuşadası olunca aralarda kısa kaçamaklar da yapabiliyorum. Çantamda mutlaka en az 4 tane bikinim vardır. Ancak her yaz tatiline mutlaka yanımda götürdüğüm Fenerbahçe formalı ördek oyuncağım olur. Tabii bunun yanında dizüstü bilgisayarım ve makyaj malzemelerimi de mutlaka yanıma alırım.

FELSEFE KİTABI 'SECRET'

İpek Tuzcuoğlu
: Havaların ısınması ve doğanın canlanmasıyla birlikte içimdeki enerji de çoğalır. Kendimi çok rahatlamış hissederim. Yazlıklarımı ve tatilde mutlaka yanımda olmasını istediklerimi hazırlamaya başlarım. Benim kırmızı bir çantam var içinde tatildeyken yanımda mutlaka olmasını istediğim şeyleri koyarım. Bunlar makyaj malzemesi, 'Secret' adlı felsefi kitap ve diğer ona benzer kitaplar, güneş gözlüklerimdir.

KÖPEĞİ BOMBON

Ahu Türkpençe
: Tatile giderken her kadın gibi ben de makyaj malzemeleri, koruyucu yağlar, telefon, kitap gibi şeyleri yanıma alırım. Ancak bu tatilde artık yanımdan ayırmak istemediğim biri daha var. Köpeğim Bombon benimle mutlaka tatile gelecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: