Tatlı İntikam’a sürpriz misafir!

Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ile Furkan Andıç yer aldığı Tatlı İntikam dizisine bu hafta sürpriz bir isim konuk oluyor.

Dizi Galeri

Tatlı İntikam’a sürpriz misafir! Kanal D’nin, başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Kerem Atabeyoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı, senaryosunun Pınar Ordu ve İlker Aslan’a ait olduğu yeni dizisi “Tatlı İntikam”ın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne ünlü gurme Mehmet Yaşin konuk oluyor.


Yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciden tam not alan "Tatlı İntikam", sürprizlerle dolu yeni bölümünde ünlü Gurme Mehmet Yaşin’i ağırlıyor. Ceyda, bir tanıdığını araya sokarak Sinan’ın restoranına Mehmet Yaşin’in gelmesini ve programını orada çekmesini sağlar. Mehmet Yaşin’in gelişiyle sette keyiflin anlar yaşanırken, Yaşin ekibe lezzet sırları vermeyi de ihmal etmedi.


Sinan'ın, Pelin'i affetmek için şartı ne? Pelin, bundan sonra Sinan’la arasını düzeltmek için neler yapacak? "Tatlı İntikam", yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de!

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: