"Tatlım Tatlım"ın fragmanı ve afişi hazır!

Başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin’in paylaştığı ve Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği BKM filmi “Tatlım Tatlım”ın afiş ve fragmanı hazır.

Kültür-Sanat

"Tatlım Tatlım"ın fragmanı ve afişi hazır! HEM ROMANTİK HEM KOMİK
İlişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesi “Tatlım Tatlım”ın ilk teaserı yayınlandığı günden beri sinemaseverler tarafından büyük merak uyandırdı.

FANLARDAN FRAGMAN BASKISI
Fragmanının çıkmasını dört gözle bekleyen hayranları filmin oyuncularının sosyal medya hesapları altına fragmanın ne zaman yayınlanacağına dair yazdıkları yorumlarla oyuncuları mesaj yağmuruna tuttu.
Beyazperdede yaşanacak kahkaha tufanının habercisi olan fragman ilk olarak BKM’nin sosyal medya ve YouTube hesapları üzerinden yayınlandı.


“SİZİN AŞKA İŞİNİZ YOK MU?”
Afişi de hazırlanan film şimdiden sinemaseverlerin radarına girdi…
Aylin Kontente ve Bülent Emrah Parlak, Büşra Pekin ve Çağlar Çorumlu, Gupse Özay ve Fatih Artman, Şebnem Bozoklu ve Serkan Keskin’in çift olarak yer aldığı film, afişinde de yer alan slogan gibi “Sizin Aşka İşiniz Yok Mu?” dedirtecek. “Tatlım Tatlım” 17 Mart’ta sinemalarda…

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: