'TATLISES'İ UNUTMAK İSTİYORUM'

Manken Aysu Baceoğlu, ilanı aşk ettiği fakat karşılık bulamadığı türkücü İbrahim Tatlıses'i unutmak için hafızasını sildireceğini söyledi

Magazin

'TATLISES'İ UNUTMAK İSTİYORUM'  Antalya'da 15'inci Akdeniz Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı Food Product'te Ece Gürsel ve Didem Erol ile birlikte boy gösteren Aysu Baceoğlu, Los Angeles'ta hafızanın istenen kısmının silindiği bir hastane olduğunu ve Amerikalı birçok ünlünün bu hizmetten yararlandığını söyledi. Türkiye'den hafızasını sildiren ilk ünlü olmak istediğini belirten Baceoğlu, 'Çok sevdiğin ve kaybettiğin insanların acısıyla yaşamak gelecekte de zarar veriyorsa, bu yapılmalı. Öğrendiğim kadarıyla bu işlem yapılırken psikolog hayatının mutlu ve acılı anılarını anlattırıyor. Daha sonra istenen bölüm hafızadan siliniyor. Tatlıses ile ilgili bölüm de böyle silinebilir. Herkesin unutmak istediği birkaç isim vardır' dedi. Neden hafızasını sildirmek istediği sorulan Baceoğlu, 'Beni en çok rahatsız eden İbrahim Tatlıses ile aramda olanlar. Birçok insanın sorularına maruz kaldım. Başımdan geçen diğer kötü olaylarla baş edebilirim. Ama bu konu üzerime etiket gibi yapıştı. Sordukları zaman bu konuyu hatırlamadığımı söyleyeceğim. Zaten hatırlamak da istemiyorum' diye konuştu.

Kendisinden sonra bu işlemi Türkiye'deki birçok ünlünün de yaptıracağına emin olduğunu belirten Baceoğlu, 'Belki Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici'yi, Gülben Ergen de Hülya Avşar'ı unutmak için benim gibi hafızalarını sildirmek ister' dedi.

Öte yandan güzel mankenler fuarda, kırmızı mini etekleri ve üzerlerindeki aşçı kıyafetleriyle yürek hoplattı. Pasta yapan aşçılara eşlik eden mankenlerden Aysu Baceoğlu, standtaki elma şekerini alarak nasıl yenildiğini gösterdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: