TAYLAND'A SEKS TATİLİNE GİDİYORLAR!

'Dünyanın genelevi' diye adlandırılan Tayland, 'seks tatili' yapmak isteyen Türk erkekleriyle dolup taşıyor.

Magazin

TAYLAND'A SEKS TATİLİNE GİDİYORLAR! Tayland, sahip olduğu eşsiz tebiat ve daha pek çok ilgi çekici özelliğinin yanısıra dünyanın en büyük seks pazarına sahip oluşuyla da ünlü. Pazar Postası'ndan Suna Akyıldız, Tayland'a giderek şahit olduklarını yazdı.

'Zaten buraya 'dünyanın genelevi' diye isim takılmış! Bonkör Türk erkekleri ise, bu 'cennet' köşeyi yıllar önce keşfetmiş. Hatta Tayland'da büyük bir üne sahipler. Bonkörlükleri kadar yataktaki üstün performanslarıyla! Bütün milletler içinde en çok Türk erkeklerinden memnun olan Taylandlı kadınları, yatakta Türk erkeğinin sınır tanımadığını son derece güçlü olduğunu anlatıyor. Kulüplerdeki Taylandlı fahişeler Türkçe konuştuğunuzu duyarlarsa, 'Aşkım, kocacığım' diye bağıracaklar, şaşırmayın! Biz kulaklarımızla şahit olduk; eşlerine başka ülkede olduklarını ve toplantılarının uzadığını söyleyip 'seks tatilini' uzatan Türk erkekleri her yerde karşımıza çıkabiliyor!'

Gelirinin yüzde 60'ını seks turizminden elde eden Tayland'da, 28 yaşındaki Nam'la röportaj yapan Pazar Postası, Türk erkeklerinin ülkedeki ününü gözler önüne serdi. Fahişe Nam, röportajda; günde 8 saat çalışarak 200 Baht (9 YTL.) kazanmak yerine 5-6 saatte 2-3 bin Baht kazandıklarını yaklaşık aylık gelirlerinin 60 bin Baht (2.5 bin YTL.) olduğunu söylüyor.

Nam, ' Türk erkekleri çok azgın. Yatakta çok ateşli ve tutkulular. İnanılmaz bir fantezi dünyaları var. Yorulmak nedir bilmiyorlar. Bu yüzden Türk kadınları çok şanslı! Oysaki bizim Uzakdoğulu erkekler çok ağırkanlı. Fransız erkekleri çok kibarlar. Almanlar ise biraz kaba. İngilizler de biraz soğuk. Seksi zevk değil, bir vazifeyi yerine getirir gibi yapıyorlar.' diyor. Ayrıca Nam, Türk erkeklerinin bonkör olduğunun da söylüyor. Bu nedenle Tayland'da seks turziminde fiyatlar artmış.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: