Taylor Swift ve Calvin Harris aşkı sona erdi

Taylor Swift ve Calvin Harris 15 aylık birlikteliklerinin ardından yollarını ayırdılar..

Dünya Magazin

Taylor Swift ve Calvin Harris aşkı sona erdi Pop müziğin altın çifti olarak anılan ve müzik dünyasının en çok kazanan çifti olarak bilinen Taylor Swift ve Calvin Harris yollarını ayırdı. Çiftin yakın çevresinden alınan bilgiye göre, ayrılığın skandal yaratacak bir sebebi bulunmuyor.

Şiddet yok, aldatma yok!

Çiftin yakın çevresinden yapılan açıklamaya göre ikilinin ilişkisi iki aşıktan ziyade iki yakın arkadaş ilişkisine dönüşmüş. Ayrılığın perde arkasından herhangi bir aldatma skandalı bulunmuyor. 26 yaşındaki şarkıcı Swift ve 32 yaşındaki DJ Harris ilişkisi bundan tam 15 ay önce başlamıştı. Sosyal medyada ikili olarak sık sık fotoğraflarını paylaşan çift, medeni bir şekilde ilişkilerini sonlandırmaya karar verdi.


Büyü sona erdi

Çiftin ayrılığı tüm hayranlarını şok etti. Vogue dergisine verdiği röportajda ilişkileri "Sade, ışıltısız ama büyülü." olarak tanmlayan Swift, iHeart Müzik Ödülleri geccesinde ise sevgilisi Harris'e 'Hayatımda ilk kez kalabalık dağıldığında ve spot ışıkları söndüğünde, eve döndüğümde dünyanın en harika adamına sahibim. Sevgilime bu yüzden teşekkür ederim'. diyerek teşekkür etmişti.

"Taylor, Calvin'in hoşlanabileceği bir kız tipi değildi."

Çiftin yakın çevresinin yaptığı açıklama ise şu şekilde, "Calvin Taylor'dan gerçekten hoşlanmıştı. Kaldı ki, Taylor pek de Calvin'in hoşlanabileceği bir kız tipi değildi. O, Taylor'ın ne kadar yumuşak kalpli ve masum olduğunu gördü, bundan çok etkilendi. Yine de son birkaç aydır Calvin ona karşı ilgisini kaybetmeye başlamıştı. Ayrılmamak için elinden geleni yapıyordu. Ancak son dönemlerde iki aşıktan çok iki yakın arkadaş gibilerdi."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: