TAYLOR SWİFT YİNE TERK EDİLDİ!

Amerikan halk müziğinin güzel yüzlü yıldızı Taylor Swift aradığı aşkı Jake Gyllenhaal'de de bulamadı. Swift, birkaç gün önce terk edildi

Magazin

TAYLOR SWİFT YİNE TERK EDİLDİ! Ünlü isimlerle yaşadığı aşklarda üst üste sükut-u hayale uğrayan Taylor Swift, büyük umutlarla başladığı bir ilişkisine daha 'elveda' dedi. Ekim ayından bu yana Hollywood'un çapkın yakışıklılarından Jake Gyllenhaal ile aşk yaşayan Swift, terk edildi. 30 yaşındaki Gyllenhaal ve 21 yaşındaki Swift'in ilişkisi, bir magazin dergisinin objektifine takılınca ortaya çıkmıştı.

Şükran Günü'nü Gyllenhaal'ün ablası ünlü oyuncu Magie Gyllenhaal'ün evinde sevgilisinin ailesiyle birlikte geçiren Swift, evlilik hayalleri kurmaya başlamıştı. Gyllenhaal'ün 21 yaş gününde bir sinemayı kapatması ve yaş günü hediyesi olarak 100 bin dolarlık bir bileklik alması Swift'i daha da umutlandırmıştı. Ancak ilişkisini basın önünde yaşamaktan bunalan ve aralarındaki yaş farkının problem çıkarttığını belirten Gyllenhaal, ilişkiye nokta koydu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: