TAZMİNATI ÖDEDİ!

Ünlü manken tuğba özay 6 yıl önceki dava sebebiyle verilen tazminat cezasını ödedi..

Magazin

TAZMİNATI ÖDEDİ! İZMİR Adnan Menderes Havalimanı'nda görevli polislere, altı yıl önce hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanıp, önce ceza, sonra da tazminata mahkum olan tanınmış mankenlerden Tuğba Özay , yasal faiziyle birlikte 6 bin TL'yi ödedi.

OLAY ŞÖYLE YAŞANMIŞTI:
İzmir'de düzenlenen güzellik yarışmasında jüri üyeliği yapan manken Tuğba Özay, 9 Eylül 2003'te saat 10.15 uçağıyla İstanbul'a gitmek için Adnan Menderes Havalimanı'na geldi. Manken Özay'ın, İç Hatlar Terminali'ne girerken geçtiği duyarlı güvenlik cihazı sinyal verdi. Bunun üzerine görevli polis memurları Özay'dan üzerindeki metal eşyaları bırakıp yeniden geçmesini istedi. İkinci geçişinde de cihazın sinyal vermesi üzerine, belindeki metal tokalı kemeri çıkarması istenen Özay iddiaya göre bağırmaya başladı, o dönemde başkomiser olan Emniyet Amiri Tibet Kurtulan'a hakaret etti. Tibet Kurtulan, polis memurları Hüseyin Ümit, Müge Hepözcan ve Suha Canpolat şikayetçi olunca, Özay karakola gidip ifade verdi.
vatan
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: