TECAVÜZCÜ GİBİ GÖSTERİLDİM!

Bülent Ersoy'la boşanmak üzere mahkemelik olan Armağan Uzun, ayrılığın perde arkasını anlattı.

Magazin

TECAVÜZCÜ GİBİ GÖSTERİLDİM! Uzun, Ersoy'un kendisine güvenmediğini için herkesin gözünde 'Tecavüzcü Coşkun' konumuna düştüğünü ileri sürdü.

Kavgasız gün yoktu
Devamlı aynı suçlamalarla karşı karşıyaydım. İzmir'de kameralara yakalandığım kız hadisesi hep gündeme geliyordu. Ne zaman bir şey konuşmaya başlasak, bu mevzu açılıyordu. Bülent Hanım da haklıydı ama bu durum ilişkimizi çok gerdi.

Para falan istemiyorum
Ben Bülent Hanım'dan hiçbir şey istemiyorum. İkimizin de tazminat talebi olmadı. Yalnızca o, verdiği dilekçede aldatıldığını iddia ederek tazminat hakkının saklı tutulduğunu belirtti.

O sağlıklı bir bayan
Sonuçta Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biriyle bir evlilik yaşadım. Sonucu kötü oldu. Onun hakkında kötü konuşmam. Umarım o da beni engelleyecek hareketler yapmaz. Ben de ekmeğimin peşindeyim.

Armağan Uzun, Vatan gazetesindeki röportajında da, 'Bülent Hanım son derece sağlıklı bir bayan ben de çok sağlıklı bir erkeğim. Bu yanıt birlikte olmadılar diyenlere yanıttır' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: