TECAVÜZE UĞRAYAN BOŞNAK’I OYNAYACAK

Amerikalı ünlü oyuncu Angelina Jolie ilk kez yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Jolie hem yöneteceği hemde başrolünde oynayacağı filmde 1992-1995 yılları arasında Bosna’daki savaşta bir Sırp’ın tecavüzüne uğrayan Boşnak kadını canlandıracak.

Magazin

TECAVÜZE UĞRAYAN BOŞNAK’I OYNAYACAK Jolie filmde Boşnak kadının, tecavüzcüsüne âşık olmasını ve onunla birlikte savaşın kanlı günlerini yaşamak zorunda kalmasını anlatacak. Filmin yapımcılarından Sırbistan'- daki özel kanal Pink Televizyonu'nun sahibi JelykoMitroviç ise senaryoyu okuduktan sonra projeden vazgeçtiğini açıkladı.

Jolie'nin ekibiyle görüşüp senaryoyu inceledikten sonra projeden vazgeçtiğini ifade eden Mitroviç “Angelina Joliemaalesef Sırplara karşı büyük bir önyargı besliyor. Onunla ortak çalışmak birçok kapıyı açacaktır, ama Sırpları dünyaya kötü gösterecek hiçbir şeyin parçası olmak istemiyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: