TEHLİKELİ YAKINLAŞMA!

Gökhan Özen, 'Resimler&Hayaller' isimli albümünün üçüncü klibini 'İnkar Etme' şarkısına çekti. Özen'in klip güzeli Patricia Laufer'le yakınlaşması da gözlerden kaçmadı..

Magazin

TEHLİKELİ YAKINLAŞMA! Aşk, ayrılık, hüzün ve gözyaşı 'İnkar Etme' klipin de buluştu. Gökhan Özen, 'İnkar Etme' şarkısının klipin de sınırları zorladı ve rol arkadaşı Patrisya ile ateşli sahneler de rol aldı.

Büyük aşk sonrasında ayrılık acısı çeken bir çifti canlandıran ikilinin gerçeğe uygun görüntüler vermesi oldukça beğeni topladı. Rol aldığı diziler ile oyunculukta eleştirmenlerden ve izleyiciden tam not alan Gökhan Özen, klipte de oldukça başarılı bir performans sergiledi. Rol arkadaşı Patrisya ile de çok iyi anlaştığını belirten Gökhan Özen, 'Bu şarkıya klipi sevenlerim istediği için çektim. Onların beğenecekleri gerçeklikten uzak olmayan güzel bir klip oldu 'dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: