'TEK BAŞIMIZA' YAYINDAN KALDIRILIYOR!

Star Televizyonu adına Most Prodüksiyon tarafından çekimleri sürdürülen ‘Tek Başımıza’ adlı dizi filmin 7. Bölümüne ait çekimler önceki gün Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde gerçekleşti.

Magazin

'TEK BAŞIMIZA' YAYINDAN KALDIRILIYOR! Yapımcılığını Gül Oğuz’un, Yönetmenliğini Oğuzhan Tercan’ın üstlendiği başrollerini; Başak Köklükaya, Ahu Türkpençe, Tardu Flordun, Polat Bilgin’in paylaştığı; Erkan Bektaş, Barış Yalçın, Hakan Meriçliler, Tuba Erdem, Kadir Başar, Gülin İyigün, Şebnem Doğruer, Ragıp Savaş, Celal Belgir, Barış Yalçın ve Arda Kalaycı’nın önemli rollerde görev yaptığı ‘Tek Başımıza’ dizisinin 7. Bölümü Ayvalık’ta çekildi. Reyting canavarına yenik düştüğü öğrenilen dizinin 8. Bölümde ekranlara veda etmek zorunda kalacağı öğrenilirken, 7. bölümde Tuğrul’un (Tardu Flordun) Çocuk Esirgeme Kurumunda büyümesi nedeniyle geçmişini araştırmak isteyen Hande (Başak Köklükaya) ve Zehra’nın (Ahu Türkpençe) başından geçenlerin anlatılacağı kaydediliyor.

İki kadının kaçışını anlatan dizide Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinde her bölümün çekilmesi planlanmış ve Bursa’dan başlayan çekimler, önceki gün Balıkesir’e ve dolayısıyla Ayvalık’a kadar uzanmıştı.

EKİPTE MORALLER BOZUK

Dizinin 8. bölümde ekranlara veda edecek olması nedeniyle çekim ekibindeki çalışanların oldukça üzgün oldukları gözlenirken, Ahu Türkpençe ve Başak Köklükaya’nın da moralinin bozuk olması nedeniyle muhabirimizin dizi ile ilgili sorularına yanıt vermek istememesi dikkatlerden kaçmadı.

İHA

Bunlarda ilginizi çekebilir: