TEK TAŞ KÜPE GİBİYDİK!

SİBEL BİLGİÇ MEHMET ALİ YILMAZ'LA OLAN İLİŞKİSİ HAKKINDA, 'BİZ BERABERKEN TEK TAŞ KÜPE GİBİYDİK' DEDİ..

Magazin

TEK TAŞ KÜPE GİBİYDİK! Şarkıcı Sibel Bilgiç'in adı hep işadamı Mehmet Ali Yılmaz ile birlikte anıldı. Birçok kez ayrılmalarına rağmen her seferinde bir araya geldiler. Ta ki birkaç ay öncesine kadar. Ne olduysa ikili bir anda yine ayrıldı ve hemen ardından Bilgiç, sürpriz bir evlilik yaptı. Yıldırım evlilik sadece 1 ay sürdü, Bilgiç, kısa bir açıklama yaptı, "Sürdüremedik, kimse arkasında bir şey aramasın" dedi. Bilgiç'e kısa süren evliliğini ve 10 yıllık büyük aşkı M.Ali Yılmaz'ı sordum:

Evliliğin niye bitti?

Ruhlarımız uymadı. Tango iki kişiyle yapılır. Niyetimiz iyiydi ama olmadı.

Bir flört dönemi olmadı mı?

Ben artık flörte de inanmaz oldum. Eski ilişkimde o kadar uzun süren flört dönemim oldu ki belki de ondan. Doğrusu ne eski ilişkim kadar uzun süren bir flört, ne de bu kadar kısa bir sürede evlilik. Ben ortayı bulamadım.

Yılmaz ile 10 yıllık bir aşkın ardından başka bir el tutmak...

Zor oldu, kolay değil. Büyük aşkların yükü ömür boyunca insana pranga olur. Yaşanmışlıkları bir sonrakine taşırsın. Bir erkeğe duyulan aşk çok zor oluşan bir şeydir, nadirdir. Tek taş gibidir. Doğadan çıkan her bir taşın eşi benzeri yoktur. Bir tane daha istersen bulamazsın. Çift zordur. Doğada aynı ayarda aynı pırıltıda bir çift küpeyi bulmak zordur. Eş olmakta öyledir. Aynı ayarda iki insanın eş olması çok zordur. Kıymetini bilmek lazım. Çünkü o her zaman gelen bir şey değil. İlişki başka aşk başka.

Sahibi olduğun güzellik salonunu size Yılmaz mı açtı?

Mona Lisa'yı (güzellik salonu) Yılmaz değil Sibel Bilgiç kurdu. Türkiye'de erkekler kadınlarına iş kurmamak üzerine programlıdır. Çünkü kadın gitsin para kazansın istemez. Hem de Yılmaz gibi Karadeniz kültürüyle büyümüş, kadınını çok sakınan bir insan karısına iş açmış olabilir mi? Mona Lisa ilk kurulurken Mehmet Ali Bey ile birlikteydik. İş kuruyorum diye çok büyük sıkıntılar oldu ve biz ayrıldık. Hayatım boyunca kendi ayaklarım üzerine durabileceğim yer hayal ettim ve zorluklarla kurdum. Benim çok yakınlarım bilir ne kadar zorluklarla kurduğumu. Herkes gezerken, davetlere katılırken ben 1,5 sene gece 12'ye kadar çalıştım. İnsanlar ilk zaman 'kıl-tüy yolmakla para mı kazanacak'dediler. Evet o kadar çok kıl tüy var ki para kazanıyorum.

Senin ikizin Yılmaz mıydı?

Bu konuda yorum yapmayacağım. Çünkü Mehmet Ali Bey'in şu an bir ilişkisi var. Ama şunu söyliyeyim biz o zaman tek taş küpe gibiydik.

Yılmaz'ın yeni sevgilisiyle fotoğrafını gördüğünüz zaman...

Aksini söyleyen yalan söyler, insanın içi acır. İçim acıdı tabi ki.

O fotoğraftan iki gün sonra evlilik kararı aldın..

O resimle evlilik kararımın hiçbir ilgisi yok. Hatta o fotoğrafı arkadaşlarım ben üzülmeyeyim diye iki-üç gün söylemediler.

Baktığında ne gördün?

O fotoğrafta bir his göremedim. His başka bir şey. Bence duygu yoktu. Bence o fotoğrafta aşk yoktu. Tabi bu benim tahminim.

Mehmet Ali Bey'i unutamamış olabilir misin?

Kendi kendime bir söz verdim. Ben bugün dün yarın Mehmet Ali Bey ile ilgili hissettiğim her şeyi mezara götüreceğim. Dolayısıyla duygularım ve düşüncelerim hakkında konuşmam. Ama bir şeyler bitmesi gerekiyordur bitmiştir. Kısmet. Yiyeceğimiz lokma ayrıldı.

Konuşmalarından unutamadığını hissediyorum...

Hissetsen ne olur. Değeri var mı. İyisiyle kötüsüyle yaşanmış bir şey.

Yaşadıkların seni nasıl etkiledi?

Artık flörte inancım kalmadı. Evliliğe de inancım yok o da ayrı. Aşka inancım var ama bu devirde aşk zor. Herkesin egosu o kadar yüksek ki. Herkes de Michael Jackson sendromu var. Egolar o kadar yüksek.

(GÜLŞEN YÜKSEL - VATAN)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: