TEKNEDE TRAFİK KARIŞTI

Seray Sever, önceki gün Oktay Kaynarca’nın yatında, Hande Ataizi’nin eski sevgilisi Murat şahin’le görüntülendi.

Magazin

TEKNEDE TRAFİK KARIŞTI Güzel sunucu, gazetecileri fark edince paniğe kapılıp kamarasına indi ve saatlerce dışarı çıkmadı.

Kamarasına kapandı

Oktay Kaynarca’nın yeni aldığı ve şu sıralar Bodrum-Türkbükü açıklarında demirli olan “Sade” adlı teknede önceki gün telaş vardı. Özel hayatıyla ilgili konuşmayı ve bilgi vermeyi sevmeyen Seray Sever, teknede Hande Ataizi’nin eski aşkı Murat Şahin’le görüntülendi. Gün boyunca şahin’le tavla oynayan, keyfi de gayet yerinde görünen ünlü sunucu, görüntülendiklerini anlayınca paniğe kapıldı. Objektiflerden kaçabilmek için de kamarasına kapandı.

Eş ve çocuk nerede

Daha sonra Kelebek’e konuyla ilgili bir açıklama yapan Sever, “Oktay benim çok yakın arkadaşım. Bu yüzden tatilimin bir bölümünü onun teknesinde geçiriyorum. Murat da onun arkadaşı, dolayısıyla teknesine gelmesinde gariplik yok. Biz sadece tesadüfen orada karşılaştık. Kaldı ki Murat evli ve çocuklu bir adam... Tekneye de ailesiyle geldi” dedi. Ancak açıklamada bahsi geçen eş ve çocuğun saatler süren çekim boyunca ortalarda görünmemesi, kafalarda soru işareti yarattı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: