TEKNOLOJİDEN NE KADAR ANLIYORLAR?

ünlülerin teknolojiyle bakın arası nasıl..

Magazin

TEKNOLOJİDEN NE KADAR ANLIYORLAR? Hülya Avşar
Teknolojiye mesafeli duran isimlerden biri Hülya Avşar. İnternetle arasının iyi olmadığını belirten ünlü sanatçı ilave ediyor: 'Teknolojik gelişmeler hakkında bilgi alıyorum ama bu konuya pek vakit ayırmıyorum. O işlere asistanlarım bakıyor. Bu meselelere mesafeli durma nedenim ise doğal yaşamı seviyor olmam.'

Güven Kıraç
Ünlüoyuncu da teknoloji sevmeyenlerden. Bilgisayar kullanmayı pek de bilmeyen oyuncu, hayatı boyunca ne MSN kullanmış, ne de facebook'a girmiş.

Kayahan
Kayahan da doğal yaşamı sevenlerden. Teknolojinin önemli olduğunu ama illa her şeyi bilmenin de gereksiz olduğunu söylüyor ünlü sanatçı. Kayahan, bir ara bu meseleyle yakından ilgilendiğini ama hiçbir faydasını görmediğini, şimdi de bilgisayara elini hiç sürmediğini söylüyor.

Müslüm Gürses
İnternetmeselesine Müslüm Gürses'in yaklaşımı ilginç. Sanatçı bu konuda şöyle konuşuyor: 'Vallahi benim hiç işim yok o konularla. Lazım olduğunda da yardımcılarım ilgileniyor. Tamam yararlı, gerekli bir icat ama eskiden internet mi vardı?'

Beyazıt Öztürk
Beyaz, teknolojiyi sevdiğini, takip ettiğini ancak bu meseleye kendini vermediğini söylüyor. Bu konularda asistanı ve yakınlarından yardım aldığını belirten şovmen, 'Hiç bilmiyor değilim ama iyi olduğum da söylenemez' diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: