TELEKIZDAN ŞOK İDDİA

Berlusconi ile birlikte olduğunu ileri süren telekız, kendisine şok bir teklif yapıldığını iddia etti.

Magazin

TELEKIZDAN ŞOK İDDİA İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi ile birlikte olduğunu ileri süren bir telekız, Başbakanın kendisine Avrupa Parlamentosu (AP) milletvekilliği önerdiğini söyledi.

Fransa'da yayımlanan Le Journal du Dimanche gazetesine konuşan Patrizia D'Addario adlı telekız, Başbakan Berlusconi'den bir arsaya yapılacak inşaat için imar izni alınmasına yardım etmesini istediğini, ancak ret cevabı aldığını belirtti.

D'Addario, Berlusconi'nin bunun yerine kendisini iktidar partisinden AP milletvekilliğine aday göstermek için CV'sini istediği iddiasında bulundu. Patrizia D'Addario adlı telekız, "Arsa sorunumu çözmek için iki adam göndermek yerine, bana Avrupa Parlamentosunda koltuk önerdiler" dedi.

Patrizia D'Addario, bu öneriyi kendisine, halen hakkında yolsuzluk ve fahişeliği teşvikten soruşturma açılan, iş adamı ve Berlusconi'nin yakın dostu Giampaolo Tarantino'nun yaptığını iddia etti.

D'Addario ile Berlusconi arasındaki görüşmelerin ses kayıtları geçen hafta L'Espresso dergisinin internet sitesinde yayımlanmıştı.

Patrizia D'Addario'nun sonunda doğum yeri olan Bariun kentinden Berlusconi'nun Özgürlükçü Halk Partisi ile ittifak yapan bir grup tarafından belediye meclis üyeliğine aday gösterildi, ancak kazanamadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: