TELEVOLE OLMASAYDI TUĞBA ÖZAY OLMAZ

Amerika'da ünlü bir ajansla anlaşan Seda Ertan eski mankenlere taş attı.

Magazin

TELEVOLE OLMASAYDI TUĞBA ÖZAY OLMAZ Ertan, Tuğba Özay'a verdiveriştirdi.New York'ta geçtiğimiz günlerde ünlü 'One' modellik ajansıyla anlaşma sağlayan manken Seda Ertan çarpıcı açıklamalar yaptı. Ertan, '2 yıllık anlaşma yaptığım One ajans bana hemen bir katalog teklifi yaptı ve daha çalışma iznim bile çıkmadan, katalog çektim. Kariyerimi her zaman daha öteye taşımak için Amerika'da çalışacağım' diye konuştu.

KÜÇÜK DENİZDE BÜYÜK BALIK

Sıradan ajanslarla çalışıp çok para kazanacağına tanınmış bir yerde olmayı tercih ettiğini belirten ünlü manken, 'Küçük denizde büyük balık olmaktansa, okyanusa açılmayı seçtim. Hedefim dünya üzerinde iyi işlere imza atmak' dedi.

YENİ BİR POLEMİĞE İMZA ATTI

Seda Ertan ayrıca birçok mankene de göndermede bulunarak, 'Bir zamanlar televoleler sayesinde meşhur olanlar var. Tuğba Özay, bugün ortaya çıksa var olabilir miydi? Onları Televole ve onun tarzındaki programlar meşhur etti. O bir televole starı, başka bir şey değil' diye konuşarak yeni bir polemiğe imza attı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: