TEMİZ ELLER SAVCISI FENA YAKALANDI!

İtalya’da yolsuzluğu bitiren adam olarak ünlenen Temiz Eller savcısı Di Pietro, evli ve 3 çocuk sahibi olmasına rağmen Roma’da bir başka kadınla sokakta öpüşürken yakalandı. Medya, ahlak timsali savcıyı yerden yere vuruyor...

Magazin

TEMİZ ELLER SAVCISI FENA YAKALANDI! İtalya'da 1990'lı yılların sonunda mafyayı ve İtalyan bürokrasisine yerleşen yolsuzluk şebekesini çökerten Temiz Eller operasyonuyla adını tüm dünyaya duyuran ve ülkenin milli kahramanı haline gelen eski savcı Antinio Di Pietro, bu kez sokak ortasında bir kadınla dudak dudağa çekilmiş görüntüleriyle ülke gündemine oturdu. Berlusconi'ye en sert muhalefeti yapan Değerler Partisi liderliğini yürüten evli ve 3 çocuk babası Di Pietro'nun (58) gizemli bir esmer kadınla kaldırımda yaşadığı kaçamak İtalya'nın ünlü magazin dergisi Chi'nin objektifinden kaçmadı. Dün piyasaya çıkan Chi dergisinin görüntüleri yayınlamasının ardından İtalyan gazetelerinin internet sitelerinde büyük bir tartışma başladı.

Daha düne kadar ahlak timsali olarak görülen savcının evliliğini bitirmeden yaşadığı yasak aşkın "ahlaksızlık" olduğunu savunan Affaritaliani sitesi, "Savunduğu ilkeleri kendi hayatına da yansıtması gerekirdi" yorumunu yaparak Di Peitro'yu yerden yere vurdu. Chi dergisi daha önce de İtalyan sinemasının seks bombası Ela Weber ile Di Pietro arasında ilişki olduğunu ileri süren bir haber yayınlamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: