TEOMAN: OYUNCULUK YAPTIM REZİL OLDUM!

Balans ve Manevra filmini hem yönetip hem oynayan, Romantik filminde oyuncu olarak kamera karşısına geçen ünlü rockçı Teoman'dan geç gelen itiraf:

Magazin

TEOMAN: OYUNCULUK YAPTIM REZİL OLDUM! "Sinemada palavrasına oyunculuk yaptım ve rezil oldum."

TİYATRO DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?
Teoman'dan balansı bozan manevra! Sinan Çetin'in Romantik filminde oyuncu olarak kamera karşısına geçen, Balans ve Manevra filminde ise hem oynayan hem de yönetmenik yapan ünlü rockçı, "Oyunculuk zor bir şey" dedi. Önceki akşam, bir alışveriş merkezi'nde arkdaşı Burak Sergen'in oynadığı Vahşi Batı oyununnu izleyen Teoman, gazetecilerin "Tiyatro yapmayı düşünür müsünüz?" sorusuna bir itirafla cevap verdi:

YENİ ALBÜM HAFTAYA ÇIKIYOR
"Sinemada palavrasına oyunculuk yaptım ve rezil oldum. Tiyatro benim hayatta yapamayacağım bir şey!" ‘Aşk ve Gurur' adlı son albümünün çalışmalarını tamamladığını ve önümüzde ki hafta çıkartmayı planladığını belirten Teoman, "On tane şarkı var. Arajmanları ve düzenlemeleri ben yaptım. Şu an klibi ile uğraşıyorum" dedi. Ünlü rockçının aşırı kilo verdiği görüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: