TEOMAN VE PINAR AYLİN YÜZ YÜZE'DE!

KENAN ERÇETİNGÖZ'ÜN HAZIRLAYIP SUNDUĞU YÜZ YÜZE, BU HAFTAYA DA DAMGASINI VURMAYA HAZIRLANIYOR.. MAGAZİN ALEMİNİN OLAY İSİMLERİ TEOMAN VE PINAR AYLİN 17 NİSAN PERŞEMBE GECCESİ KENAN ERÇETİNGÖZ'ÜN KONUĞU OLACAK..

Magazin

TEOMAN VE PINAR AYLİN YÜZ YÜZE'DE! Televizyonlardaki her programa katılmayan, her hareketiyle yeni bir gündem yaratan, yaptığı müzikle Türk rock'ının alışkanlıklarını değiştiren, birçok genç müzisyene ilham vererek peşinden sürükleyen, şarkılarıyla olduğu kadar aşkları ve alkole olan düşkünlüğüyle de magazin gündeminin ilk sıralarında yer alan Teoman ve evliliği, boşanması ve erkeklerle ilgili yaptığı olay açıklamalarla gündemden hiç düşmeyen Pop müziğinin güzel ismi Pınar Aylin bu hafta Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'de..

Kenan Erçetingöz, Teoman ve Pınar Aylin 17 Nisan Perşembe akşamı bir araya gelecek, magazin gündemi yeniden oluşacak..

Yüz Yüze'de Kenan Erçetingöz soracak, Teoman ve Pınar Aylin cevaplayacak. 'Kaliteli magazin' arayanların ilgiyle izlediği 'seviyeli magazin' programı 'Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze' saat 23:30'da başlayacak.

Siz de sorularınızla programa katılabilirsiniz...

Sorularınızı [email protected]'a gönderebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: