TEOMAN'DAN AŞK İTİRAFI

'Aşk söz konusu olunca korkak bir adam oluyorum' diyen Teoman gerekçesini şöyle açıkladı...

Magazin

TEOMAN'DAN AŞK İTİRAFI Müjde Ar, Çiğdem Anad, Pınar Kür ve Aysun Kayacı'nın birlikte sunduğu NTV'de yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' programına konuk olan Teoman, aşık olduğu zaman korkuya kapıldığını itiraf etti.

Sevgilisi olduğu zaman abuk sabuk şeyler düşündüğünü belirten Teoman, 'Sevgililikte bir sürü şey karışıyor kafamızda, benim de... Sonradan baktığım zaman ben de görüyorum kendimde ne salaklıklar yapmışım, ne abuk sabuk şeyler düşünmüşüm diye...' şeklinde konuştu.

Uzun dönemli aşklardan şarkı yaptığını ifade eden Teoman, aşkta korkak bir kişi olduğunu ifade etti:

'Ben aşk sözkonusu olunca o kadar korkak bir adamım ki hep kaçma taraftarıyım. Üzülmeyeyim diye... Sadece aşka yönelik değil başka konularda da elimden yitirecekmiş gibi bir korku giriyor kalbimin içerisine, ben de ondan çok hoşnut değilim. Kendimi ödlek gibi hissetmek istemiyorum. O yüzden de ödlek gibi hissetmek istemeyip, bir ödleklik yapıp onlardan kaçıyorum.'

televizyongazetesi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: