TEOMAN'IN SON KONSERİNDE NELER YAŞANDI?

Müziği bıraktığını açıklayan Teoman, Türkiye’deki son konserini bu akşam İzmir’de verdi.

Magazin

TEOMAN'IN SON KONSERİNDE NELER YAŞANDI? Kendi kaleme aldığı mektupla müzik kariyerine nokta koyduğunu açıklayan Teoman son konserinde müziği bırakması ile ilgili 'Ben gerçekten müziği bıraktım, aslında sessizce veda edebilirdim ama bunu bir mektupla yapamaya karar verdim ki bir daha sizin karşınıza çıkmaya yüzüm olmasın. Etrafta konuşulan nedenlerden dolayı değil sadece kendim kişisel olarak müziği bırakmaya karar verdim.' dedi.

Teoman konser sırasında seyircisine özel duygusal birşey yapmadı. Şarkıları hep bir ağızdan söylendi, seyirci inanılmaz çoşkuluydu, bir şarkıya Teoman'ın eski vokalistlerinden olan Pamela eşlik etti.

Teoman'ı son konserinde annesi Şaziment hanım yalnız bırakmadı. Menajeri Funda Sanlıman'ın duygusallığı gözlerden kaçmadı.

Teoman'ı konserden sonra arkadaşları yalnız bırakmadı. Kulisinde ziyaret edenler arasında Pamela, Mustafa Altıoklar, Nihat Odabaşı, Can Bonomo ve birçok ünlü isim bulunmakta. Teoman konserden sonra arkadaşları ile eğlenmekte...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: